4Home Osuška z bambusových vláken Premium modrá, velikost 70 x 140 cm


Exkluzivní pohodlí s osuškou z bambusových vláken

je přesně to, co potřebujete po koupeli. Díky vysokému obsahu bambusových vláken se jedná o velmi šetrnou osušku, která poskytuje dokonalou jemnost a vysokou savost.

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium.

Bambusová vlákna a antibakteriální vlastnosti

Tento kousíček luxusu je prodchnut vysokým obsahem bambusových vláken (70 %), které mu propůjčují nedostižnou kvalitu. Bambusová vlákna jsou nejen neuvěřitelně jemná k pokožce, ale také mají přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií.

Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.

Péče o pokožku a stylový design

Kvalitní osuška z bambusových vláken Premium je určena nejen pro péči o vaši pokožku po koupeli. Díky elegantní modré barvě a stylové borduře perfektně doladíte svou koupelnu a přidáte jí na eleganci a kvalitě.

S kvalitní osuškou Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči.

Vhodná pro dětskou pokožku a alergiky

Vysoký obsah bambusových vláken a antibakteriální vlastnosti dělají z osušky Premium velmi šetrný doplněk pro jemnou dětskou pokožku a také pro alergiky, kteří mají citlivou a náchylnou pokožku.

Osuška je díky svým jedinečným vlastnostem vhodná i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.

4Home Osuška z bambusových vláken Premium modrá, velikost 70 x 140 cm

je tím pravým doplňkem pro dokonalou péči o vaši pokožku a elegantní styl vaší koupelny. Nechte se okouzlit šetrností bambusových vláken a antibakteriálními vlastnostmi této luxusní osušky.