Beránková svícící deka Planetarium – dokonalá pro relaxaci a snovou atmosféru

Do heboučké beránkové deky se s radostí zachumlá každý člen rodiny. Je ideálním společníkem pro podzimní a zimní relaxaci u oblíbeného filmu, s knížkou nebo třeba s lahodným šálkem čaje.

Beránková svícící deka Planetarium

Originální vesmírný vzor s planetami, sluníčky a raketami na šedém podkladu navíc ve tmě svítí, což potěší nejen děti, ale všechny dobrodruhy s hravou duší.

Deka má z jedné strany úžasně jemný mikroflanel a z druhé strany huňatého beránka, který doslova zve k zachumlání. Beránek z měkoučkého mikrovlákna je velmi jemný, hebký a nadýchaný. Je dokonale hřejivý, takže si ho zamilují i největší zmrzlíci. Zahřeje stejně spolehlivě jako pravá vlna s tím rozdílem, že neláká roztoče. Je tak skvělou volbou pro alergiky a bude hýčkat i citlivou pokožku.

Fluorescenční vlákno pro zabavení a zábavu

Fluorescenční vlákno na Beránkové svícící deka Planetarium

Deka je vyrobena speciální metodou, při které je do vzoru přidáno fluorescenční vlákno, které po nasvícení svítí. Deka má všechny potřebné atesty a splňuje všechny požadavky na zdravotní nezávadnost. Stačí ji ponechat přes den na přímém slunečním světle nebo pod vnitřním osvětlením. Deka se přirozeně „nabije“, aby večer mohla zářit.

Čím bude světlo intenzivnější, tím více a déle bude produkt ve tmě svítit. Doporučujeme nechat na světle „nasvítit“ co nejdéle, minimálně však 10 minut.

Beránková svícící deka Planetarium je nejen praktickým doplňkem do každého domova, ale také vynikajícím dárkem pro každého, kdo touží po relaxaci a snové atmosféře. Zakoupit si ji můžete na stránkách našeho eshopu.