Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem pro starší koupelny – mosaz MK121.5/9SM


Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem

Popis produktu

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem je ideální volbou pro starší koupelny díky svému jednoduchému, avšak elegantnímu designu. Tato kohoutková stojánková baterie je vyrobena z kvalitní mosazi v provedení stará mosaz, které skvěle ladí s retro stylizací vaší koupelny. Její výška činí 19 cm a připojení flexi hadiček je G 1/2″.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem je také velmi praktická díky svému klikovému ovládání clic-clacem. Pokud si rádi užíváte pohodlí a čistoty bidetu, určitě oceníte tuto baterii, která vám umožní snadnou regulaci průtoku vody.

Kromě svého šarmu a praktičnosti nabízí bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava také skvělou kvalitu a spolehlivost. Při výrobě se používají pouze nejkvalitnější materiály, aby byla baterie odolná a dlouho vám sloužila.

Technické specifikace

  • Výška: 19 cm
  • Provedení: stará mosaz
  • Připojení flexi hadiček: G 1/2″
  • Ovládání: clic-clac

Detail bidetové baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem

Proč si vybrat bidetovou baterii RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem?

  1. Designově působivá baterie v retro stylu.
  2. Klikové ovládání pro snadné použití.
  3. Vysoce kvalitní provedení z mosazi.
  4. Jednoduchá instalace a připojení.
  5. Spolehlivá a odolná.

Pokud hledáte baterii, která vám nabídne jednoduchý a elegantní design, skvělou praktičnost a spolehlivost, bidetová baterie RAV SLEZÁK Morava s clic-clacem je tou nejlepší volbou. Navíc si ji můžete pořídit ještě dnes za skvělou cenu 2 399 Kč. Tak neváhejte a objednejte si svou novou bidetovou baterii již nyní!