Carryhome Sedací box: praktický a pohodlný kousek do každého interiéru

Carryhome Sedací box je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho praktické využití napomáhá řešit nedostatek úložného prostoru, zároveň ale slouží jako moderní a pohodlné sezení. Tento Sedací box má rozměry 38/38/38 cm a je vyroben z textilu a kompozitního dřeva.

Praktické úložiště

Sedací box Carryhome je skvělý přítel, pokud potřebujete řešit nedostatek úložného prostoru. Uvnitř boxu se totiž nachází velký prostor k uložení věcí, ať už jsou to knihy, magazíny, deky nebo dokonce dětské hračky. Můžete si být jistí, že váš interiér bude vždy čistý a upravený díky tomuto praktickému kousku nábytku.

Pohodlné sezení

Kromě praktického úložiště slouží Carryhome Sedací box také jako pohodlné sezení. Díky svému designu a vyztuženým stěnám nabízí dostatečnou podporu pro vaše záda, a jeho plochá vrchní část se pohodlně přizpůsobí vašemu tělu.

Pohodlnost a praktičnost jsou hlavními přednostmi tohoto nábytkového kusu.

Využijte jeho moderní design

Carryhome Sedací box má moderní design, který se hodí do každého interiéru. Jeho sametový potah je v krásné červené barvě, která dodá vašemu domovu na naléhavosti a zároveň povzbudí vaše smysly. Má čtyři knoflíky, které jsou umístěny na vrchní straně boxu, a tento designový prvek přidává na jeho estetické hodnotě.

Postavte si na něj rostliny nebo dekorace

Carryhome Sedací box může být použit také jako malý stolík. Díky jeho dostatečné nosnosti a pevnému dnu můžete na něj postavit květinovou výzdobu nebo dekorace, které dají vašemu interiéru nový rozměr.

Takovou multifunkčnost vám nabídnou jen málo kusů nábytku. Můžete si být jisti, že Carryhome Sedací box vám bude sloužit po mnoho let.

Prohlédněte si Carryhome Sedací box na Vybiréj nábytek.

Carryhome Sedací box

Celkové rozměry Sedacího boxu Carryhome jsou 38/38/38 cm a jeho maximální nosnost je 120 kg. Pokud hledáte multifunkční kus nábytku, který se hodí do každého interiéru, pak je Carryhome Sedací box tou správnou volbou. Uděláte si s ním radost nejen vy, ale i vaši hosté, kteří ocení jeho pohodlné sezení a praktické využití.