Černé stropní svítidlo Markslöjd Rotor, ø 35 cm – stylový doplněk pro moderní interiéry

Klasický kousek od čistě skandinávské značky Markslöjd

Pokud hledáte moderní svítidlo pro váš interiér, značka Markslöjd zaručeně neprohloupí. Jejich svítidla vynikají jednoduchostí, klasickým designem a precizním zpracováním. Mezi jejich stylové kousky patří i černé stropní svítidlo Markslöjd Rotor o průměru 35 centimetrů.

What makes Markslöjd special?

Markslöjd je značka, která si zakládá nejen na kvalitě svých svítidel, ale i na etice a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Jejich sortiment je rozmanitý a osloví vyznavače moderní estetiky stejně jako milovníky tradičního designu.

IP hodnota

Výhodou tohoto svítidla je jeho vysoká ochrana proti prachu a vodě. Konkrétně se jedná o IP44, což znamená, že stropní svítidlo Markslöjd Rotor je chráněno proti průniku pevných předmětů o velikosti větší než 1 milimetr a proti stříkající vodě ze všech směrů. Pokud tedy hledáte svítidlo do vlhkých prostor jako je například koupelna, Markslöjd Rotor by mohl být tou správnou volbou pro váš interiér.

The perfect complement to any modern interior

Stropní svítidlo Markslöjd Rotor se hodí do jakéhokoliv prostoru, kde se vyžaduje nejen kvalitní, ale i stylové osvětlení. Díky širokému průměru 35 centimetrů osvětí dostatečně velký prostor a působí elegantně a moderně. Design je inspirován minimalistickým stylem, což znamená, že se svítidlo hodí jak k moderním prvkům v interiéru, tak i ke klasickým prvkům.

Nabízí se možnost pořídit si více kusů a umístit je například vedle sebe. Takto vznikne světelná linie, která hezky prosvětlí celý prostor.

Where to buy?

Stropní svítidlo Markslöjd Rotor je k dispozici na stránkách Vybírej nábytek. Na této adrese https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/cerne-stropni-svitidlo-marksloejd-rotor-o-35-cm naleznete veškeré informace o této kousku a dostupnost.

Markslöjd Rotor

Toto svítidlo je šikovný pomocník pro kouzlení útulnosti do vašeho domova. Pokud hledáte kvalitní a stylové svítidlo, značka Markslöjd a její Rotor vám určitě nezklamou.