Citronově žluté kovové lehátko Fermob Bistro – zářivý doplněk pro Vaši zahradu

Bistro lehátko je nejenom krásné na pohled, ale také funkční a praktické. Díky své celokovové konstrukci lze lehátko snadno přenášet z jednoho místa na druhé a je polohovatelné do tří různých pozic.

Citronově žluté kovové lehátko Fermob Bistro

Bistro bylo vytvořeno pro oslavu 120 let stejnojmenné legendární řady. Lehátko si zachovává stejnou praktickou jednoduchost, kompaktnost, skladatelnost a nadčasový vzhled jako ostatní produkty této kolekce.

24 barev pro každou chuť a potřebu

Při výběru barev se nemusíte omezovat, protože Bistro lehátko můžete mít ve vaší oblíbené barvě. Kolekce Bistro nabízí celkem 24 jasných kovových barev, díky nimž je tato kolekce tak úspěšná!

Například citronově žluté kovové lehátko Fermob Bistro je výrazným a neokoukaným prvkem do vaší zahrady.

Vysoká kvalita výroby a dlouhá životnost

Produkty řady Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z lehátka ideálního společníka jak do zahrady, tak na balkón.

Pro zachování krásného vzhledu a dlouhé životnosti lehátka doporučujeme používat pro čištění hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Citronově žluté kovové lehátko Fermob Bistro v zahradě

Závěr

Bistro lehátko vám přináší nejen úžasný vzhled, ale také praktičnost a vysokou kvalitu. Vyberte si z 24 jasných kovových barev a udělejte z něj nejoblíbenější doplněk vaší zahrady nebo balkonu.