Držák ručníků Novaservis Ferro Smile – dokonalý doplněk do moderní koupelny!

Držák ručníků je v koupelně velmi důležitým prvkem. Bez tohoto praktického doplňku by naše koupelna nepůsobila dokonale. Pokud hledáte držák ručníků, který bude nejen praktický, ale i krásný a moderní, určitě byste měli zvážit model od společnosti Novaservis – Ferro Smile.

Novaservis Ferro Smile – leštěná nerez

Držák ručníků Novaservis Ferro Smile je vyroben z kvalitního materiálu a nabízí velké množství výhod. Jednou z největších předností je jeho skvělý design. Držák se hodí do každé moderní koupelny, ale dokonale poslouží i v koupelnách s tradičním zařízením. Barevné provedení v leštěném nerezovém provedení dodá koupelně na prestiži a luxusu. Takový držák ručníků se určitě stane ozdobou celé místnosti!

Držák ručníků Novaservis Ferro Smile dokáže pojmout tři ručníky najednou. To zaručuje, že budou vždy suché a v dosahu. Držák je vhodný pro běžné ručníky, stejně jako pro velké koupelnové osušky. Pro instalaci držáku na stěnu naší koupelny máme k dispozici dvě možnosti. Můžeme držák připevnit kachličkám pomocí speciálního lepidla, nebo ho na stěnu i připevnit pomocí šroubování.

Držák ručníků Novaservis Ferro Smile

Jak vidíte, držák ručníku Novaservis Ferro Smile je dokonalým řešením pro každou moderní koupelnu. Pokud chcete mít v koupelně něco, co bude praktické a krásné zároveň, tento držák je nepochybně tou správnou volbou.

Tento úžasný držák ručníků můžete zakoupit na stránkách esrom.cz. Nebojte se investice do kvalitního a designového kusu! Získáte nejen nový, praktický prvek do vaší koupelny, ale také kousek luxusu, který budete milovat.