Hnědý venkovní koberec Neve-Narma v rozměrech 250×70 cm


Kýženého pohodlí a měkkosti pro vaše bosé nožky

Chcete mít pohodlnou zahradu či balkón, na kterém se budete cítit jako doma? Pak by vám rozhodně neměl chybět venkovní koberec od značky Narma. Tento koberec je nejen velice pěkný, ale také velmi pohodlný. Díky své měkkosti a jemnosti se budete cítit, jako byste chodili po obláčcích.

Vhod pro venkovní prostředí

Hnědý venkovní koberec Neve-Narma je vhodný pro venkovní prostředí. Vydrží na slunci i dešti a rozhodně nezměkne, takže se nemusíte bát, že se vám bude večer přilepovat ke kůži. Navíc se bude hodit i na terase, takže si budete moci užívat večeře a grilování na měkkém a příjemném povrchu.

Oboustrannost a nenáročná údržba

Jak už bylo zmíněno, koberec je oboustranný, takže si můžete vybrat, jakou stranou ho položíte. Navíc je velice nenáročný na údržbu. Pokud se na něj dostane nějaká špína, stačí ho jemně opláchnout vodou a nechat oschnout. Díky tomu se budete moci věnovat důležitějšímu zájmu – odpočinku!

Kde si ho můžete pořídit?

Hnědý venkovní koberec Neve-Narma si můžete pořídit na stránkách obchodu Nabytekhned.cz. Tento koberec bude skvělým doplňkem vašeho venkovního prostoru a poskytne vám navíc neuvěřitelný pocit pohody.

Hnědý venkovní koberec Neve-Narma