Houpací křeslo TOM z ratanu od WOOOD – hnědá elegance pro váš domov (377259-N)

O produktu

Stylové ratanové houpací křeslo TOM od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD vám nabízí pohodlné a elegantní sezení. Jeho konstrukce je vyrobena z tenkého černého kovu, dole spojeného do 4 vzájemně se propojujících nohou. Tento kovový rám je dokola obalen voděodolným ratanovým proutím v hnědé barvě, které svým dokonalým zakřivením vytváří pohodlné sedadlo i opěradlo. Vzhledem k tomu, že je křeslo vyrobeno z ratanu, lze ho využít nejen v interiéru, ale také venku na zahradě nebo terase.

Každý detail je promyšlený, aby se vaše sezení stalo co nejpohodlnějším. To platí i pro elegantní houpací funkci, která křeslo odlišuje od běžných zahradních křesel. Jeho rozměry jsou 97x51x95 cm, takže se do něj pohodlně usadí i větší postava.

S čím sdílet? Velmi moderní a stylové křeslo, které nádherně zapadne do jakéhokoliv prostoru. Můžete ho umístit na terasu nebo do zahrady jako atraktivní doplněk, který potěší každého návštěvníka. Je také skvělou volbou pro váš obývací pokoj, ložnici nebo zimní zahradu, kde si můžete užívat houpání v pohodlí vašeho domova.

Technická specifikace

  • Materiál konstrukce: kov
  • Barva konstrukce: černá
  • Materiál potahu: umělý ratan
  • Barva potahu: hnědá
  • Rozměry křesla vxšxh: 97x51x95 cm

Montáž a péče

Křeslo je nutné smontovat, ale s přiloženým návodem by to neměl být problém. Péče o křeslo je velmi jednoduchá, stačí odstraňovat nečistoty jakýmkoliv hadříkem.

Zakoupit houpací křeslo TOM z ratanu od WOOOD (377259-N)

Pokud jste zaujali stylové houpací křeslo TOM od WOOOD, můžete ho objednat na www.skvelynabytek.cz. Objednávku lze provést online, ať pohodlně z domova. Přejeme vám mnoho pohodlných a relaxačních chvil v tomto elegantním křesle!

Houpací křeslo TOM z ratanu od WOOOD - hnědá elegance pro váš domov (377259-N)