Kancelářské křeslo RELAX: Zvolte si z ekokůže nebo látky, ve více barvách, včetně béžové PU kůže
Kancelářské křeslo RELAX


Kancelářské křeslo RELAX

Kancelářské křeslo RELAX

Hlavní výhody designového křesla RELAX

Pohodlné polstrování

Díky polstrovanému sedáku, opěráku s elegantním prošitím a integrované opěrce hlavy se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti.

Čalounění ekokůží nebo látkou

Na výběr několik atraktivních barev, včetně béžové PU kůže.

Čalouněné područky

Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné područky s čalouněním, což vám zajistí ještě lepší komfort.

Cena

Kancelářské křeslo RELAX je cenově dostupné a zároveň kvalitní volbou pro vaši pracovnu nebo kancelář.

Kancelářské křeslo RELAX je moderní a pohodlné křeslo na kolečkách, které se hodí díky nadčasovému designu do různých pracovních prostor. Můžete si vybrat z několika atraktivních barev a dvou různých materiálů. Na jedné straně je ekokůže, která je elegantní, snadno se udržuje a lze ji mít i ve světlých odstínech, jako je například béžová, která je velmi oblíbená. Na druhé straně je látka, která je příjemná na dotek a díky různým texturám a barvám se hodí do různých interiérů.

Zajímavým prvkem kancelářského křesla RELAX jsou také jeho područky. Ty jsou pevné a čalouněné, což zajišťuje ještě pohodlnější posezení. Na bytelnosti křeslu přidává kovový kříž v chromové barvě, který zajišťuje stabilitu a pevnost. Na eleganci pak dekorativní prošití. Křeslo je výškově nastavitelné a má houpací mechanismus, který zajišťuje ještě větší pohodlí a relaxaci při práci. Přední šroub umožňuje regulaci tuhosti pohupu. Kolečka jsou plastová a vhodná na koberce, ale za příplatek lze dokoupit kolečka pogumovaná na tvrdé povrchy.

Jeho rozměry jsou šířka 64 cm, hloubka 76 cm a výška 110-118 cm. Výška sedu je nastavitelná v rozmezí 46-54 cm. Díky své nosnosti 120 kg je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy různých post