Komoda LIZBON – stylové spojení ořechu a antracitu


Komoda LIZBON – kousek nábytku do každého bytu

Komoda LIZBON je jednou z nejnovějších kousků značky Brega. Její stylové spojení ořechu a antracitu ji činí univerzálním kouskem do každého interiéru. Nehledě na to, zda se jedná o moderní byt, klasické interiéry nebo ložnici v retro stylu.

Komoda LIZBON – Designový kousek
Komoda LIZBON je vyrobená v dekoru ořechu ze čtyř horizontálně poskládaných zásuvek s antracitovými čely. Tyto barvy dohromady dávají dojem univerzálního hladkého stylu, který je velmi oblíben po celém světě. Pokud máte tendenci k používání více světlého nábytku, bude se LIZBON přesně hodit. Dokonale celý prostor doplní a přidá moderní nádech.

Komoda LIZBON – eleganci a praktičnost v jednom

Tento kousek se nenabízí pouze jako krása pro vaše bydlení, ale také získáte praktičnost a úložný prostor. Komoda LIZBON se hodí do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, nebo dokonce i do garáže. Svojí velikostí je dostatečně velká, aby se do ní vešlo mnoho věcí a zároveň dostatečně malá, aby se vešla i na menší plochu.

Komoda LIZBON – když vám nestačí jen krása nábytku
Komoda LIZBON vám nabízí dostatečný prostor pro odkládání všech vašich potřebných věcí. Umožní vám mít věci v pořádku a snadno dostupné. Zásuvky jsou uzpůsobeny tak, aby se do nich vešla nejen oblečení, ale i knihy, hračky, nebo další věci.

Komoda LIZBON – Náš tip

Pokud hledáte kousek jako komodu do svého bytu, tak vám bez váhání doporučíme právě LIZBON. Její univerzální styl vám umožní ji začlenit do každého typu interiéru a získáte praktické úložné prostory. Komoda LIZBON má rozměry 85 x 82 x 38 cm a dostupná je na e-shopu značky Brega.cz za atraktivní cenu. Vyberte si kousek, který vám bude sloužit mnoho let a ještě vám bude krášlit váš interiér.

Komoda Lizbon Brega

Naše doporučení je jasné – vyberte si komodu LIZBON, která se stane praktickým a krásným prvkem vašeho bytu.