Kvalitní 20dílná kombinovaná porcelánová souprava Ritzenhoff Breker


KOMBINOVANÁ SOUPRAVA, 20dílné, porcelán – KOMBINOVANÝ SERVIS 20 TLG – TAMARA

Popis produktu

Tato 20dílná kombinovaná porcelánová souprava od značky Ritzenhoff Breker je ideálním řešením pro každou moderní kuchyni. Souprava se skládá z 6 mělkých talířů o průměru 24 cm, 6 hlubokých talířů o průměru 20 cm a 8 šálků o objemu 25 cl. Tato kombinovaná souprava je elegantním a nadčasovým kouskem.

Výhody

  • Kombinovaná souprava je ideálním řešením pro každou moderní kuchyni
  • 20dílná souprava obsahuje 6 mělkých talířů, 6 hlubokých talířů a 8 šálků
  • Souprava je vyrobená z kvalitního porcelánu
  • Souprava je elegantním a nadčasovým kouskem, který bude slušet každému stolu
  • Porcelánová souprava se snadno čistí a je vhodná pro myčku nádobí

Cena

Cena za tuto 20dílnou kombinovanou porcelánovou soupravu je velmi příznivá v porovnání s jinými porcelánovými soupravami této kvality. Oproti jiným značkám nabízí Ritzenhoff Breker kvalitní a elegantní zboží za rozumnou cenu.

Kvalita

Tato kombinovaná porcelánová souprava je vyrobená z kvalitního porcelánu, který je odolný proti nárazům a oděru. Kromě toho je porcelánová souprava vhodná pro myčku nádobí, takže se nemusíte bát, že byste si soupravu museli mýt ručně. Díky elegantnímu designu bude tato souprava slušet každému stolu.

Závěr

Pro kvalitu, eleganci a příznivou cenu je kombinovaná porcelánová souprava Ritzenhoff Breker ideálním pomocníkem pro každou moderní kuchyni. Neváhejte a pořiďte si tuto kombinovanou soupravu, která Vám bude sloužit mnoho let.

Kombinovaná porcelánová souprava