Moderní a pohodlné plastové lehátko HOUE Click II v olivové zeleni pro dokonalý relax v zahradě


Zaujme moderním designem

Lehátko HOUE Click II. zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu. Lehátko je vyrobeno z plastových lamel, které vás po celý den v zahradě pohodlně podrží. Barva olivově zelená dodá lehátku příjemnou a přírodní atmosféru.

Jedinečný kousek nábytku

Bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Lehátko je o 65 cm široké, což poskytuje dostatek místa pro pohodlný relax v suchu i ve vlhku. Navíc lehátko můžete snadno poskládat, když ho nebudete potřebovat.

Možnost polohovat zádovou opěrku

Příjemnou vlastností lehátka je možnost polohovat zádovou opěrku, díky čemuž si můžete nastavit sedací plochu do sedmi různých poloh. Tak si můžete najít přesně tu polohu, která vám bude nejvíce vyhovovat a která vám poskytne dokonalý relax.

Vhodné do exteriéru

Lehátko HOUE Click II je vhodné pro exteriérové prostředí a skvěle se hodí třeba k bazénu, na zahradu či terasu. K lehátku jsou také možné dokoupit židle, křesla a podnožky, takže si můžete vybrat celý set nábytku a mít tak perfektní sladění pro vaše venkovní posezení.

Pro více informací o produktech z této řady navštivte prosím tuto stránku.

lehátko HOUE Click II

Obrázky jsou ilustrační

Interiérové fotografie jsou ilustrační a vyobrazená barva lehátka neodpovídá úvodní fotografii produktu. Lehátko je opravdu krásně olivově zelené barvy, jak můžete vidět na produktové fotografii výše.

Návod k čištění

K čištění lehátka doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Důležité je ale nikdy nepoužívat agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, aby se zachovala celistvost povrchu lehátka.

lehátko HOUE Click II