Moderní a praktický televizní stolek MONEDULA 2 z borovice andersen – ideální doplněk vaší obývacího pokoje!

Televizní stolek Monedula 2 z borovice andersen je moderně designováným kouskem nábytku, který vyniká zejména svou praktičností. Jeho provedení je skvěle vyhovující moderním trendům a zároveň dokonale zapadá do klasického interiéru. Díky jeho výšce je ideální pro pohodlné sledování televizních pořadů.

Televizní stolek na nožičkách

Tento televizní stolek se vyznačuje svým moderním stylem, ale také skvělou funkcionalitou. Je totiž vybaven nožičkami, díky čemuž se vám nepletou v kabelovém chaosu umístěném pod televizorem. Monedula 2 disponuje rozměry (šxhxv) 158 x 46 x 59 cm, takže rozměrově disponuje, aby byl nejen esteticky, ale i funkčně přesně tím, co byste očekávali od dokonalého televizního stolku.

TV stolek má po stranách dvířka, uprostřed police a šuplík

Dvířka v této verzi televizního stolku Monedula 2 jsou umístěna na obou bocích stolku. Prostředkem stolku pak prochází police, na kterou lze umístit například set-top box, herní konzoli nebo další zařízení. Kromě toho pak disponuje šuplíkem, do kterého lze uložit například dálkové ovladače. Tvůrci tohoto televizního stolku mysleli skutečně na vše, co byste mohli při sledování televize potřebovat.

Vyřešen je také problém s kabeláží, která by vždy nešťastně vytvářela neskutečný chaos. Proto jsou stolky Monedula 2 vybaveny otvory pro průchod kabelů, takže vše bude vypadat opravdu perfektně.

Barva: borovice andersen

Barva televizního stolku Monedula 2 je zvolena v moderní borovici andersen, která skvěle koresponduje s mnoha dekoračními prvky a vytváří tak univerzální kus nábytku, který zapadne do interiéru každého domu a bude k němu perfektně ladit.

Tento moderní televizní stolek, který po stranách disponuje dvířky, uprostřed police a šuplíkem, disponuje nosností police 7 kg a nosností šuplíku 5 kg. Navíc je dodání tohoto televizního stolku v demontáži s délkou záruky 24 měsíců.

Televizní stolek Monedula 2 z borovice andersen je tím správným doplňkem pro váš obývací pokoj, zejména pokud hledáte jednoduchý, elegantní a přitom praktický kus nábytku.

Televizní stolek Monedula 2

Pokud vás tedy zaujal televizní stolek Monedula 2, určitě se na něj podívejte na našem webu Esrom.cz, kde jsou k dispozici další informace a kde si ho také můžete zakoupit.

Pozn: Tento text není sponzorován a nereprezentuje žádnou společnost. Je pouze redakčním materiálem.