Novinka: Jídelní židle Casarredo MODENA II v modré barvě

Moderní židle Modena s ergonomickým tvarem. Zajímavě řešená dřevěná konstrukce v barvě buk s kovovými prvky, sedák je z plastu ABS.

Zkratka ABS – je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Je odolný vůči kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům, tukům.

Barevné provedení – modrá. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce.

Dodávaná v demontu

Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Jídelní židle Casarredo MODENA II v modré barvě

Nabízíme novinku v podobě moderní židle s ergonomickým tvarem – Casarredo MODENA II v modré barvě. Kovové prvky v kontrastu s dřevěnou konstrukcí v barvě buk dávají těmto židlím zajímavý a moderní vzhled. Sedák je vyroben z plastu ABS, což znamená, že je odolný proti mechanickému poškození, nízkým i vysokým teplotám, kyselinám, louhům, uhlovodíkům, olejům a tukům a zároveň je zdravotně nezávadný.

Tyto židle jsou ideální volbou pro každou moderní domácnost. Navíc se dokonale hodí ke stolům, které najdete v naší nabídce. Nenechte si ujít tuto novinku a pořiďte si kvalitní, moderní a pohodlné jídelní židle.