Rohová sedací souprava GRAYSON v levém provedení a barvě Nube 05


Moderní a nadprůměrně komfortní sedací souprava GRAYSON v levém provedení a barvě Nube 05

Sedací souprava GRAYSON

O produktu

Rohová sedací souprava GRAYSON je moderní a nadprůměrně komfortní sedací souprava, která je ideální volbou pro každou domácnost. Díky svému rohovému provedení a levé orientaci je vhodná do větších obývacích pokojů, ale i prostorných ložnic či pracoven.

Popis

GRAYSON je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je velmi odolný a snadný na údržbu. Jeho nosnými konstrukcemi jsou robustní dřevěné rámy, které zajišťují pevnost a stabilitu celé sedací soupravy. Samotné polstrování je tvořeno kombinací kvalitního pěnového jádra a silikonizovaných vláken, které zaručují dokonalou měkkost a pohodlí při sedení.

Vlastnosti

Rozměry

  • Délka: 270 cm
  • Hloubka: 176 cm
  • Výška: 73 cm
  • Sedadlo: 44 cm
  • Ložné místo: 124 x 237 cm

Barva

Nube 05 je krásná a moderní barva šedé, která se hodí k mnoha interiérovým stylům. Je elegantní a neutrální zároveň, takže nenarušuje celkovou harmonii vašeho bytu.

Pro koho je sedací souprava GRAYSON vhodná?

Tento kousek nábytku je ideální pro náročné zákazníky, kteří si potrpí na nadstandardní kvalitu a pohodlí. Pokud trávíte hodně času v obývacím pokoji a rádi relaxujete, bude GRAYSON tou správnou volbou pro vás.

Sedací souprava GRAYSON - detail

Závěr

je skvělým investičním kouskem, který vám poskytne roky pohodlí a komfortu. Pokud hledáte moderní a stylový nábytek pro váš obývací pokoj, nehledejte dál – tohle je ten správný výběr pro vás. Navštivte náš eshop a objednejte si svůj kousek GRAYSON hned teď!