Sada 11 vánočních samolepek s motivem sněhuláků od Ambiance Snowmen

Přivítejte Vánoce ve velkém stylu! Ozdobte si zdi, skříně nebo okna vánočně laděnými samolepkami, které si zamilujete nejen díky nápaditému designu, ale i snadné aplikaci. Pro váš interiér budou skvělou vizuální vzpruhou a dodají mu nádech poklidné vánoční atmosféry!

Nápaditý design sněhuláků

Sada obsahuje celkem 11 samolepek s půvabným motivem sněhuláků, kteří se na nich vesele smějí a přinášejí vánoční radost. Sněhuláci jsou kreslení v neodolatelných pozicích a společně s množstvím dalších detailů, jako jsou stromečky, vločky a hvězdy, vytvářejí příjemnou atmosféru pro váš domov.

Jednoduchá aplikace

Nebojte se, že se samolepky znehodnotí při aplikaci! Výrobce dbal na kvalitu a snadnou aplikaci samolepek, takže můžete být klidní. Samolepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který se bez problému lepí a odlepí dle vaší potřeby. Aplikace je snadná také díky originálnímu návrhu balení – jednotlivé samolepky jsou připraveny k použití v samostatných částech obalu.

Použití a využití

Každý může samolepky použít na různých místech v bytě či domě. Samolepky ozdobí nejen stěny, ale také okna, spejle a další plochy. Kromě obytných prostor lze samolepky využít třeba i v kanceláři, ve škole a dalších místech, kde si chcete připomenout příjemné Vánoce a vytvořit příjemnou atmosféru pro své okolí.

Vánoční samolepky na skříni
Samolepky ozdobí nejen stěny, ale i skříně.

Pro slevu nakupujte online

Pokud vás sada samolepek zaujala, můžete ji zakoupit v eshopu společnosti Codina, která je prodejcem těchto originálních vánočních samolepek Ambiance Snowmen. Samolepky jsou za velmi příznivou cenu a k dostání jsou samozřejmě i další varianty motivů. Pokud ještě nemáte dárek pro milovanou osobu, koupíte samolepky nejen pro svůj byt, ale i jako dárek pro vaše blízké, kteří si jistě uvítají příjemnou vánoční dekoraci, kterou dokážou umístit kdekoli.

Vánoční samolepky na zdi
Výborně vypadají i na stěnách.

Pokud si chcete prohlédnout tuto krásnou sadu samolepek Ambiance Snowmen, zde je odkaz na eshop, kde si je můžete zakoupit: https://www.codina.cz/produkt/sada-11-vanocnich-samolepek-ambiance-snowmen.