Smaltovaná ocelová vana Kaldewei Centro Duo 170×75 cm – luxusní obdélníkový design pro vaši koupelnu

Smaltovaná ocelová vana Kaldewei Centro Duo 170×75 cm je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá skvělou kvalitu a luxusní design pro svou koupelnu. Tato vana je vyrobena ze smaltované oceli, což dává dohromady nejlepší vlastnosti těchto materiálů a dává tak vzniknout vysoce kvalitnímu výrobku.

Obdélníkový design

Obdélníkový design této vany Kaldewei Centro Duo 170×75 cm je moderní, elegantní a velmi populární v koupelnových designech. Vana je dostupná v několika barevných variantách a lze si ji přizpůsobit do vašeho interiéru. Tato vana se velmi dobře hodí do koupelen různých velikostí a tvarů, protože je skvěle modulovatelná.

Výroba a kvalita

Tato obdélníková vana je vyrobena ze smaltované oceli, což značí, že je více než kdykoliv předtím trvanlivá a kvalitní. Výsledkem je koupelnová vana, kterou můžete používat po mnoho let a která bude vypadat jako nová. Výroba této vany je pečlivá a všechny procesy jsou řízeny tak, aby se dosáhlo nejvyšší kvality.

Bez madla, nožiček a podhlavníku

Při nákupu této smaltované ocelové vany Kaldewei Centro Duo 170×75 cm budete muset zakoupit také madlo, nožičky a podhlavník. Tyto doplňky vyrábí také Kaldewei a doporučuje, abyste použili tyto doplňky, abyste maximalizovali funkčnost a bezpečnost vaší vany. Bez doplňků tato vana nevypadá kompletní, ale s nimi zase bude zdát bohatší a propracovanější.

Toto je najnovší přírůstek do naší nabídky, kterou můžete objednat zde: https://www.isolund.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-centro-duo-170m75-cm-smaltovana-ocel-283110110001

Kaldewei Centro Duo 170x75 cm
Kaldewei Centro Duo 170x75 cm
Kaldewei Centro Duo 170x75 cm