Square Taburet – dokonalá kávová přímočarost

Taburet SQUARE na dřevěných nožkách v kávovém provedení je ideálním doplňkem do vašeho domova. Jde o klasický designový prvek, který se hodí do každého interiéru.

Dokonalý kousek do vaší obývací části

Když se řekne „taburet“, většinou si každý představí plastový nebo kovový kousek, který se nehezky vymyká z celkového barevného ladění vaší obývací části. Naštěstí se můžete vyhnout tomuto stereotypu a pořídit si krásný kousek, který dokáže působit elegantně a zároveň hřejivě.

Taburet SQUARE

Taburet SQUARE je navíc skvělou volbou pro ty, kdo mají malý byt. Díky svému kompaktnímu rozměru a přímočarému designu se vejde téměř kamkoliv. Stačí si jej třeba namísto velkého polštáře postavit k oknu a užívat si pohled na okolní přírodu.

Proč zvolit právě tohoto malého krásného pomocníka?

Taburet SQUARE potěší nejen vaše oči, ale také tělo. Díky pevnému sedáku z masivního dřeva a silnému kovovému rámu je tento krásný pomocník velmi stabilní a odolný vůči jakékoliv zátěži.

Dekorativní taburet

Kromě toho si můžete vybrat z mnoha barevných provedení, takže budete mít jistotu, že taburet SQUARE dokonale zapadne do vašeho stylu.

Co se týká údržby, tu můžete považovat za minimální. Dřevěný povrch jen lehce otřete vlhkým hadříkem a užijete si jeho krásu ještě mnoho let.

Tak co říkáte? Taburet SQUARE na dřevěných nožkách v kávovém provedení je rozhodně kousek, který by neměl chybět v vašem interiéru. A pokud si jej objednáte zde až do 30. září, můžete využít slevu 15%.