Stylife komoda – kombinace dubu a antracitové barvy pro moderní interiéry


O produktu

Stylife komoda

Stylife komoda je moderní nábytek s kombinací dubu a antracitové barvy. Komoda je typu KOM4D1S s 4 dvířky a 1 zásuvkou, rozměry jsou 168 x 90 x 40 cm. Komoda je vyrobena od českého výrobce Artisan v barvě grafitem. Pokud hledáte elegantní kus nábytku pro váš interiér, Stylife komoda je pro vás tou správnou volbou.

Materiál

Dub je tvrdé a odolné dřevo s vysokou pevností a trvanlivostí. Dubové dřevo se často používá na výrobu nábytku, podlahových krytin a různých dekorativních prvků. Dubové dřevo má krásnou texturu a charakteristickou barvu, která se různí v závislosti na odrůdě.

Antracitová barva je tmavá šedá barva s nádechem modré nebo zelené. Tato barva se často používá v moderním designu interiéru. V kombinaci s dubem vytváří antracitová barva elegantní a sofistikovaný vzhled.

Design

Stylife komoda má jednoduchý a čistý design, který se hodí do moderních interiérů. Kombinace dubu a antracitové barvy vytváří zajímavý kontrast a dodává komodě elegantní vzhled. Komoda má čtyři dvířka a jednu zásuvku, což poskytuje dostatek úložného prostoru na různé věci.

Odkaz na produkt

Pokud se vám Stylife komoda líbí a chtěli byste si ji pořídit, můžete ji zakoupit na stránkách interierio.cz.