Stylová Černá Sametová Rohová Pohovka Miley od Micadoni Home


O podobě a komfortu pohovky Miley

Dokonale zaoblené tvary, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy interiérového designu. Také jsou pohovky Miley od značky Micadoni Home. Kromě své okouzlující minimalistické podoby se navíc vyznačují mimořádným komfortem a dostatečnou oporou v jakékoliv poloze – ať už vsedě či vleže. Pohovka je vybavena pevnou základnou z borového dřeva a pružinovou výztuhou, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči vysoké zátěži.

O barvě a materiálu

Černá sametová barva pohovky Miley nedělá kompromisy vzhledem ani kvalitou. Sametový povrch je velmi příjemný na dotek a díky své odolnosti proti vodě a oděru se snadno udržuje. I když je samet nápadnějším krytem, není na povrchu problém se zachytávajícím prachem. O to se postará integrovaný antialergický materiál, který pohovku chrání před zanášením drobnými částicemi.

Umístění pohovky do interiéru

Pohovka Miley zapadne do jakéhokoliv interiéru, díky své minimalistické podobě i smyslu pro detail. Sametová pohovka je většinou považovaná za velmi elegantní a luxusní a proto je často využívána jako doplněk v bytech nebo domech s nápadným interiérem. Kombinovat se dá s větším typem nábytku, ale i s menšími doplňky. Čistý, méně zmatený prostor pomáhá sametové pohovce představitelně vyniknout.

Výkon rohového uspořádání

Pohovka Miley je ideální pro obývací pokoje s otevřeným rozvržením nebo dokonce pro pokoje seřazené úhlopříčně. Vzhledem k elegantním křivkám pohovky, lze snadno sedět v různých polohách a umožňuje tak velký výkon rohového uspořádání. Rozložením se pohovka mění na velkou spící plochu, takže perfektně doplňuje moderní styl lůžků.

Černá sametová rohová pohovka Miley od Micadoni Home

Kde koupit pohovku Miley?

Černá sametová rohová pohovka Miley od Micadoni Home je dostupná k objednání na webu BestNabytek.cz. Pohovka je v nabídce jako levý rohový model, s možností doplnění pravé strany. Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek, není třeba se dívat dále než na pohovky od značky Micadoni Home. Objednat můžete na odkazu: https://www.bestnabytek.cz/produkt/cerna-sametova-rohova-pohovka-levy-roh-miley-micadoni-home.