Stylová rozkládací pohovka Kave Home Kymoon v odstínu světle šedé látky – délka 202 cm


Moderní a praktická pohovka pro váš obývací pokoj

Moderní světle šedá pohovka Kymoon značky Kave Home s příjemným látkovým čalouněním bude stylovým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Svým jednoduchým designem a neutrálním zbarvením se hodí do interiérů různých stylů – slušet jí to bude v boho, rustikálních i minimalistických interiérech.

Sedací část pohovky je 202 cm dlouhá, což poskytuje dostatek místa pro celou rodinu nebo pro hosty. Její velkou výhodou je možnost ji během chvilky snadno proměnit v prostorné lůžko, které můžete využít jako místo k přespání pro vaše hosty. Pohovka je také vybavena úložným prostorem pro věci, které nechcete neustále vidět na očích.

Jednoduchá údržba pohovky

Při nákupu nového nábytku je důležité myslet i na to, jak bude jeho údržba a čištění. K čištění pohovky Kave Home Kymoon doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud něco rozlijete na čalounění, rychle jej setřete absorpčním papírem a následně postupujte dle návodu na čištění.

Zakoupit pohovku Kave Home Kymoon

Pokud jste se rozhodli pro nákup stylové rozkládací pohovky Kave Home Kymoon v odstínu světle šedé látky, můžete ji objednat na stránkách nabytekted.cz. Pohovku vám doručíme až domů a případně ji vám i složíme. Naše nábytek splňuje vysoké standardy kvality a zákazníkům poskytujeme záruku na 24 měsíců.

Pohovka Kave Home Kymoon