Světle modrá pohovka Miuform Dazzling Daisy – rozkládací do tvaru U s levým rohem

Prostorná, designová a velmi praktická pohovka Miuform Dazzling Daisy se skvěle hodí do každého moderního interiéru. Osobitý styl spojuje retro prvky s prvky skandinávského stylu. Rozkládací pohovka do tvaru U s levým rohem nabízí spoustu místa pro odpočinek a relaxaci.

Nábytek s kombinací retro a skandinávského stylu je v poslední době velice v kurzu. Miuform Dazzling Daisy je světle modrá a díky jednoduchosti a eleganci ji snadno sladíte se zbytkem nábytku v místnosti. Tvoří ji nohy z bukového dřeva a sedáky potažené látkou s osobitým prošíváním, což z ní dělá skutečně originální kousek.

Disponuje úložným prostorem a dá se rozložit, čímž vznikne místo na spaní. To je skvělé řešení pro návštěvy, které zůstanou přes noc. Balení obsahuje 2 dekorativní polštářky, které dotvoří celkový dojem.

Kvalitní materiály a praktické vlastnosti

Nohy z bukového dřeva zajišťují dostatečnou stabilitu a odolnost. Sedáky potažené látkou nejen, že skvěle vypadají, ale jsou i velice pohodlné. Jednoduché prošívání dodává pohovce zajímavý vzhled.

Prostor pro úložení je skvělým řešením pro drobnosti, které by vás jinak rušily při odpočinku. Rozložením se jednoduchým způsobem promění na místo na spaní, které využijete nejen při návštěvách, ale i v případě potřeby vlastního přespání.

Proč si Miuform Dazzling Daisy oblíbíte:


  • Světle modrá barva kombinuje retro a skandinávský styl

  • Velmi prostorná, nabízí spoustu místa k odpočinku

  • Jednoduše se sladí s ostatním nábytkem v místnosti

  • Nožky z bukového dřeva zajišťují stabilitu a odolnost

  • Úložný prostor a možnost rozložení na místo na spaní

Nenechte si ujít tuto krásnou a praktickou pohovku. Již dnes si objednejte na stránkách Codina.cz, kde koupíte nábytek z pohodlí vašeho domova a se zárukou kvality.

pohovka Miuform Dazzling Daisy
pohovka Miuform Dazzling Daisy - rozložená