Svěží a stylová kuchyňská výbava: Sada dvou žlutých bavlněných ubrousků Kave Home Eyen

Pro milovníky stylových a praktických doplňků do kuchyně máme skvělou novinku! Jedná se o sestavu dvou žlutých bavlněných ubrousků od značky Kave Home. Tyto ubrousky nejen ochrání váš stůl před nečistotami, ale také přidají svěží vzhled každé vaší večeři.

Sada dvou žlutých bavlněných ubrousků Kave Home Eyen

Moderní design a praktické rozměry

Sada dvou žlutých bavlněných ubrousků Kave Home Eyen má rozměr 42 x 42 cm. To znamená, že jsou ideální pro zabalení příborů nebo servírování moučníku. Výhodou je také praktický provázek, který vám umožní snadné skladování ubrousků.

Kvalitní materiál pro každodenní použití

Funkcionalitu ubrousků Kave Home Eyen zaručuje také kvalitní bavlněný materiál. Ubrousky jsou jemné na dotek a velmi odolné proti opotřebení. Snadné jsou i v údržbě – stačí je vyprat v pračce na 30 stupňů a jsou opět připraveny k použití.

Eyecatcher pro vaši kuchyň

Sada žlutých bavlněných ubrousků Kave Home Eyen je nejen praktickým, ale také velmi atraktivním doplňkem pro váš stůl. Žlutá barva symbolizuje radost a energii a díky svému modernímu designu je tato sada ubrousků skvělým eyecatcherem každé kuchyně.

Proto neváhejte a pořiďte si jedinečnou sestavu dvou žlutých bavlněných ubrousků Kave Home Eyen, která vám dodá šmrnc a zároveň se postará o ochranu vašeho stolu. Najdete je na isolund.cz.