TPS OLIV 2D – Kancelářská skříň s policemi a dveřmi v bílé a dubové barvě Sonoma

ZAMČENÁ POLICE MODEL: OLIV 2D BARVA: DUB SONOMA – BÍLÁ MAT

8 praktických polic

2 dveře

Lehký, jednoduchý tvar

Minimalistická konstrukce

16 mm laminovaná deska

Hrany potažené ABS

Polský výrobce

Oceňujete moderní design a funkčnost? Knihovna OLIV 2D je praktický kus nábytku, který vám může pomoci zorganizovat vaše knihy a dokumenty.

Skříň OLIV bude fungovat tam, kde to potřebujete – v obývacím pokoji, dětském pokoji, kanceláři nebo dílně. Dokumenty, knihy, pořadače a mnoho dalších věcí konečně najde své místo díky velkému množství polic.

Charakteristickými rysy tohoto produktu jsou především solidní zpracování a moderní vzhled. Nábytek je vyrobený z nejkvalitnější laminované desky, která je odolná proti poškrábání a vlhkosti. Hrany jsou potažené ABS pro zvýšení životnosti a snížení poškození při používání.

Boky skříně jsou jednotné bez otvorů na vnější straně, což zvyšuje estetiku produktu a dává mu minimalistický vzhled.

Zajímá vás, jak tato skříň vypadá? Podívejte se na ní na našich stránkách zde.

TPS OLIV 2D - Kancelářská skříň s policemi a dveřmi

Skříň OLIV je vyráběná polským výrobcem a je k dispozici v bílé a dubové barvě Sonoma. Je uzamykatelná a tak vaše dokumenty a cennosti budou v bezpečí.

Díky svému designu a jednoduché konstrukci se skříň OLIV hodí do mnoha prostředí. Může vystupovat jako samostatná knihovna či se může sloučit s dalším nábytkem a vytvořit tak prostorově úspornou kombinaci. Skříň OLIV bude dokonalým doplňkem pro každou místnost.