Vysoká skříň Subway 2.0 s 1 zásuvkou, 2 dveřmi a rozměry 350 x 1650 x 370 mm v bílé matné barvě


Vysoká skříň Subway 2.0

Nadpis první úrovně

Subway 2.0 je moderní řada nábytku, která se vyznačuje jednoduchými tvary a čistým designem. Jeden z nejpopulárnějších kusů z této řady je vysoká skříň s 1 zásuvkou a 2 dveřmi. Tato skříň vyniká svými rozměry, které jsou 350 x 1650 x 370 mm. Díky těmto rozměrům se skříň hodí do různých prostorů a lze ji využít jako úložný prostor do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře či dětského pokoje.

skříň Subway 2.0

Nadpis druhé úrovně

Vysoká skříň Subway 2.0 je k dispozici v několika různých barevných variantách, ale my se zaměříme na bílou matnou barvu. Ta skříni dodává moderní vzhled a zároveň se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a dekoracemi v místnosti. Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Jedná se tedy o investici, která se vám vyplatí a zároveň vám usnadní organizaci věcí v místnosti.

Zobrazit produkt na e-shopu

Nadpis třetí úrovně

Vysoká skříň Subway 2.0 s 1 zásuvkou a 2 dveřmi je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktický úložný prostor. Skříň se vejde do různých prostorů a díky svému designu se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a dekoracemi v místnosti. Více informací o této skříni najdete na e-shopu www.nabyteklevneji.cz.

interiér s vysokou skříní Subway 2.0