Vyzkoušeli jsme Sleeptex VRCHNÍ MATRACI, 180/200 cm: Naše zkušenosti a hodnocení

Úvod

Při výběru matrace záleží nejen na její velikosti a tvrdosti, ale také na tom, jakou vrchní matraci si k ní pořídíte. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet Sleeptex VRCHNÍ MATRACI v rozměru 180/200 cm a podělit se s vámi o naše zkušenosti a hodnocení.

Vrchní matrace Sleeptex VRCHNÍ MATRACI, 180/200 cm – BÍLÁ – 62% PES 38% CLY 80% PES 20% BA – Š/D: 180/200 CM

Popis a první dojmy

Po rozbalení vrchní matrace Sleeptex jsme ihned ocenili její hebkost a jemnost. Je vyrobena z kombinace polyesteru, lyocelu a bavlny, což jí dává příjemný pocit na dotek. Design v bílé barvě pasuje k mnoha typům matrací a lůžek.

Kvalita a výkon

Po používání Sleeptex VRCHNÍ MATRACE po několik týdnů, jsme si všimli, že naše postel je mnohem pohodlnější a komfortnější. Vrchní matrace pomáhá rozložit váhu těla rovnoměrněji, což nám zajišťuje lepší podporu a snižuje pocit nepohodlí během spánku.

Hygiena a péče

Vrchní matrace Sleeptex je velmi snadno udržovatelná. Lze ji prát v pračce na 30 stupňů a sušit v suchu. Při praní si můžete být jisti, že se neztratí její kvalita a dotekový pocit.

Cena a hodnocení

Vrchní matrace Sleeptex VRCHNÍ MATRACI se pohybuje v cenové relaci od 800 do 1200 Kč, což je velmi přijatelné. Ocenili jsme především její kvalitu a pohodlnost, takže jí dáváme hodnocení 9/10.

Závěr:

Vrchní matrace Sleeptex VRCHNÍ MATRACI je skvělým doplňkem k vaší matraci. Doporučujeme ji všem, kteří si chtějí zajistit co největší pohodlí a komfort během spánku. Pokud se chcete podívat na produkt, klikněte sem.