Zelená rozkládací sedačka PURDY BIS s rohovým provedením – praktické řešení pro každý obývací pokoj

Vybrat vhodnou sedačku pro svoje obývací pokoje není vůbec snadné. Musíte myslet na velikost, design, barvu a samozřejmě na funkčnost. Když hledáte kombinaci všech těchto faktorů, zelená rozkládací sedačka PURDY BIS v rohovém provedení může být pro vás perfektním řešením.

Rozkládací rohová sedačka

Sedačka má rohové provedení, které je vhodné pro každý obývací pokoj. Co je nejlepší, je univerzální – roh lze smontovat na pravou i levou stranu, takže můžete upravit jeho orientaci podle vašich potřeb.

Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor

Potahová látka, monolith 37, je v elegantní zelené barvě, která dodá vašemu interiéru jiskru. Celá sedačka je celočalouněná a vysoce kvalitní pro použití v každém prostoru.

Zahrnuté jsou také polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor pro uložení předmětů, jako jsou deky nebo polštáře. To znamená, že nejenže je tato sedačka krásná, ale také praktická.

Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)!

Rozměry a materiál

Rozměr této sedačky je 338 x 93 (72 cm bez polštářů) x 239 cm. Má také ložnou plochu o rozměru 319 x 136 cm, což z ní dělá pohodlné lůžko pro hosty. Výška sedu je 39 cm a hloubka sedu je 64 cm s polštáři a 86 cm bez polštářů.

Rozměry úložného prostoru jsou 128 x 70 x 22 cm a výška nožek je 3,5 cm. Materiál této sedačky zahrnuje pružinu vlnitou, owatu a polyuretanovou pěnu T30. Nohy sedačky jsou vyrobeny z plastu.

Závěr

Tato sedačka je dodávána v demontu a zaručuje 24-měsíční záruku. Když tedy hledáte praktické řešení pro váš obývací pokoj, zelená rozkládací sedačka PURDY BIS s rohovým provedením by se mohla stát vaší nejlepší volbou.

Nečekejte a klikněte na následující odkaz, abyste si ji mohli koupit ještě dnes: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/rohova-rozkladaci-sedacka-purdy-bis-zelena