Dětský festival Hemerocallis

Představení festivalu

Představení festivalu

Festival Hemerocallis dětský festival je každoroční událostí, která se koná v městě XYZ. Tento festival je zaměřený na děti ve věku od 3 do 12 let a nabízí širokou škálu zábavných a vzrušujících aktivit.

Hlavním cílem festivalu je poskytnout dětem nezapomenutelný zážitek plný radosti a zábavy. Během festivalu se děti mohou účastnit různých her, soutěží, workshopů a vystoupení. Festival také nabízí možnost objevování nových dovedností a talentů prostřednictvím různých kreativních aktivit.

Hemerocallis dětský festival má dlouhou historii, která sahá až do roku 1995. Od té doby se stal jedním z nejvýznamnějších festivalů pro děti v našem regionu. Festival si získal širokou popularitu díky svému jedinečnému konceptu a kvalitnímu programu.

Pro svoji návštěvu festivalu nemusíte být odborným floristou ani zahrádkářem. Festival je otevřený pro všechny, kteří mají zájem o zábavu a oslavy s dětmi. Přijďte se pobavit, objevovat a tvořit společně s námi na festivalu Hemerocallis dětský festival!

Historie festivalu

Historie festivalu

Během své dlouholeté historie festival postupně rostl, až se stal největším akcí svého druhu v regionu. Každoročně přiláká stovky návštěvníků, kteří se těší na obdivování různých odrůd Hemerocallis v jejich plné kráse.

Pokud se chcete zúčastnit tohoto festivalu, měli byste si zajistit dostatek času a plánovat svou návštěvu předem. Festival Hemerocallis dětský se koná jednou ročně a zajisté stojí za to ho navštívit a prožít jedinečnou atmosféru této slavnostní události.

Dětské aktivity

Dětské aktivity

Na Hemerocallis dětském festivalu je k dispozici mnoho atraktivních aktivit pro děti všech věkových kategorií.

Pro nejmenší návštěvníky je připravena speciální dětská zóna s hernami, pískovištěm a trampolínami. Děti se mohou neomezeně bavit a hrát si pod dohledem odborných animátorů.

Ve večerních hodinách se konají také dětská představení a divadelní hry. Děti se mohou těšit na představení loutek, klaunské vystoupení nebo pohádkový divadelní příběh s květinovou tematikou.

Celý program je přizpůsoben potřebám dětí a jejich zábavě. Děti se zde mohou naplno vyřádit, učit se novým věcem a prožít nezapomenutelný den plný radosti a her.

Dětské aktivity

Vystavovatelé a prodejní stánky

Vystavovatelé a prodejní stánky

Strava a občerstvení

Veganská nabídka

Praktické informace

Datum
Místo Zahradní areál Dětský ráj
Vstupné 100 Kč pro dospělého, zdarma pro děti do 12 let
Otevírací doba
Parkování Je k dispozici parkoviště přímo u areálu
Občerstvení
Program
Dětské aktivity Hopsárna, skákací hrad, labyrint, malování na obličej

Přijďte s celou rodinou a užijte si nádhernou atmosféru tohoto festivalu!

Napsat komentář