Hornbach – široký sortiment trvalek pro snadnou údržbu zahrady

Hornbach trvalky

Kvalita trvalek v Hornbachu

Kvalita trvalek v Hornbachu

Výběr trvalek pro slunnou zahradu

Výběr trvalek pro slunnou zahradu

Barevné květiny přinášejí do zahrady radost a krásu. V Hornbachu najdete nejen žluté květiny pro slunnou zahradu, ale také fialové, bílé, růžové, červené, modré, oranžové, zelené, tmavé a pastelové trvalky. Každá barva má svůj vlastní význam a přináší do zahrady jedinečnou atmosféru. Vyberte si ty správné trvalky pro váš domov a zahradu v Hornbachu.

Žluté květiny pro slunnou zahradu

Žluté květiny pro slunnou zahradu

  1. Vytvořte záhon plný žlutých květů uprostřed zahrady pro dramatický efekt.
  2. Nasadit žluté květy podél cest nebo u vstupu do zahrady pro přívětivý vzhled.
  3. Kombinujte žluté květiny s jinými barevnými květy pro zvýraznění jejich krásy.
  4. Posaďte žluté květiny do květinových nádob a umístěte je na terasu nebo balkon pro svěží vzhled.

Fialové květiny mají zvláštní kouzlo a přinášejí do zahrady nebo domova nádech elegance a noblesy. Existuje mnoho druhů fialových trvalek, které se liší velikostí, tvarem a barvou květů. Každá z nich však svým způsobem oživí prostor a zaujme oko.

Jednou z nejoblíbenějších fialových trvalek je levandule. Její aromatické květy a vůně přinášejí do zahrady příjemnou atmosféru. Levandule je nenáročná rostlina, která preferuje slunečné stanoviště a propustnou půdu. Její fialové květy se mohou využít také v kulinářské tvorbě a léčitelství.

Pokud toužíte po květinové výzdobě s elegancí a noblesou, dopřejte si do své zahrady či domova fialové trvalky s vřetěnovitými květy. Jejich krása a okouzlení vás jistě přivedou do stavu pohody a dokážou oživit každý prostor.

Přehled bílých květin:

Přehled bílých květin:

Uvědomte si sílu bílých květin a jejich schopnost přinést do vašeho prostoru harmonii a eleganci. Vyberte si své oblíbené květiny a přetvářejte svoji zahradu v oázu klidu a krásy.

Péče o červené květiny

Přizpůsobte si svůj interiér s živými oranžovými květinami a získejte příjemnou a energickou atmosféru. Nechte svou zahradu a dům promluvit barvami a přidejte do nich klid a pohodu s trvalkami v odstínech oranžové.

Zelená barva je spojována s přírodou a klidem. Když se rozhodnete vysadit do své zahrady zelené trvalky, vytvoříte prostor, který vás bude uklidňovat a nabíjet energií. Barva zelená má příznivý vliv na psychiku člověka a podporuje pocit pohody a vyrovnanosti.

Květiny s pastelovými odstíny

Květiny s pastelovými odstíny

  • Levandule: Levandule je oblíbená rostlina, která se vyskytuje nejen v pastelových odstínech. Má však i jemné fialové nebo modré květy, které dodávají zahradě příjemnou atmosféru.
  • Pivoňka: Tento trvalý květ je známý svou pastelovou růžovou barvou. Květ pivoňky je velký, hustý a nádherně voní. Tento květ bude krásnou výzdobou do vázy ve vašem domě.

Fialový tulipán: Fialový tulipán je krásná květina s intenzivní fialovou barvou. Jeho exotický vzhled a vůně přináší do zahrady záhadu a eleganci.

Vyberte si tyto krásné a tajemné květiny a přidejte do své zahrady trochu mystéria. Tmavé květiny dokážou vytvořit úžasný vizuální efekt a dodat zahradě jedinečný vzhled. Nezapomeňte však dbát na to, aby vaše zahrada měla dostatek světla a kontrastních prvků, abyste mohli opravdu ocenit krásu tmavých květin.