Perená v O2 aréně – tajemný svět květin a krásy

Trvalky o2 arena

Dálnice

Informace o dálničních poplatcích

Informace o dálničních poplatcích

Dálniční známka Cena
10-ti denní 310 Kč
1-měsíční 440 Kč
Roční 1500 Kč

Vstupenky

Kategorie vstupenek

Způsoby zakoupení

  • Online: Vstupenky lze objednat a zakoupit přes oficiální internetové stránky akce.
  • Na místě: Pokud ještě nejsou vyprodané, je možné zakoupit vstupenky na místě před začátkem koncertu. Platba je zpravidla možná v hotovosti nebo platební kartou.

Kategorie

Diváci

Kategorie diváků je rozšířena, aby každý mohl získat přístup k událostem v o2 aréně. Děti do 12 let mají vstup zdarma, ale musí být v doprovodu dospělé osoby. Studenti mají také slevu na vstupenky. Pro fanoušky, kteří preferují pohodlí a luxus, je k dispozici VIP kategorie, která zahrnuje exkluzivní sedadla a další výhody.

Hlavní scéna

Pro více informací o ostatních kategoriích a možnostech, které nabízí o2 aréna, navštivte naše oficiální webové stránky.

Diváci

Diváci

Diváci mají při návštěvě trvalkové arény mnoho možností, jak si pohodlně užít své oblíbené akce. Je zde dostatek parkovacích míst pro auta, kde mohou diváci bezpečně zaparkovat svá vozidla a pohodlně se dostat na arénu.

Doprava je dobře zajištěna. Kromě vlastního auta mají diváci možnost využít veřejnou dopravu nebo speciální navazující autobusové linky, které je odvezou přímo na arénu.

Parkoviště

Pokud přijíždíte na akci s přáteli nebo rodinou, doporučujeme využít možnost společného parkování. Zde je možné se dohodnout na uzavřeném parkovacím prostoru, který vám zajistí pohodlné parkování a sdílení příjemných chvil se svými blízkými.

Parkovací karty

Parkovací karty

Pro snadný přístup na parkoviště existuje možnost zakoupit parkovací kartu. Tato karta vám umožní jednoduše a rychle vstoupit na parkovací plochy bez nutnosti platit hotovostí. Stačí pouze vést kartu před čtečku a závora se automaticky otevře.

Parkování pro invalidy

Restaurace

1. Restaurace pro rychlé občerstvení

2. Restaurace s tradičními českými jídly

3. Restaurace s mezinárodní kuchyní

Při výběru restaurace je dobré zohlednit také ceny, obsluhu a atmosféru, abyste si mohli plně vychutnat vaše jídlo. V o2 aréně najdete restaurace, které splní vaše očekávání a zanechají vám příjemný zážitek z kulturní akce.

Bezpečnost

Občerstvení

Občerstvení

V rámci akce Trvalky o2 aréna je k dispozici bohatá nabídka občerstvení. Návštěvníci si mohou vybrat z různých gastronomických stánků a restaurací, které se nacházejí v okolí arény. Nabízí se široká škála pokrmů a nápojů, aby každý mohl najít to, co mu vyhovuje.

V restauracích a stáncích je kladen důraz na kvalitu surovin a přípravu jídel. Některé restaurace se specializují na tradiční českou kuchyni, zatímco jiné nabízejí mezinárodní speciality. Výběr zahrnuje různé druhy předkrmů, hlavních jídel, dezertů a také vegetariánská jídla pro ty, kteří preferují bezmasou stravu.

Veškeré občerstvení je připravováno a podáváno s ohledem na hygienu a bezpečnost. Restaurace a stánky splňují veškeré hygienické normy a dbají na to, aby byly příprava jídel a jejich podávání prováděny v souladu s hygienickými předpisy.

Pro návštěvníky, kteří preferují vlastní občerstvení, je na aréně k dispozici také možnost pikniku. Návštěvníci si mohou přinést vlastní jídlo a nápoje a posedět na piknikových decech ve vyhrazených prostorách. Tato možnost je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat piknikovou atmosféru a přitom navštívit akci.

Občerstvení

Využijte přestávek mezi vystoupeními a dopřejte si skvělé občerstvení. Vaše chuťové pohárky budou rády!

Pobyty

Hotely

Hotely

Apartmány

Doprava

Vlakové spoje

Cyklodoprava

Pro cyklisty je na festivalu k dispozici i cyklostezka, která vede přímo k festivalovému prostoru. Vhodná zastávka je přístaviště na řece, kde je možné přistavit kolo a pokračovat pěšky na festival.

Při příjezdu na festival si zkontrolujte aktuální dopravní informace a doporučení organizátorů. V případě potřeby si předem rezervujte ubytování v blízkosti festivalového místa, abyste se vyhnuli dalším dopravním komplikacím.

Program

Hlavní scéna je jedním z nejvíce očekávaných míst na Trvalky o2 aréně. Na této scéně se uskuteční řada živých vystoupení, která přilákají tisíce diváků. Program na hlavní scéně zahrnuje širokou škálu hudebních žánrů, včetně rocku, popu, hip hopu a elektronické hudby.

Na této scéně budou vystupovat špičkoví domácí a zahraniční umělci, kteří svými energickými vystoupeními okouzlí a nadchnou publikum. Každý večer bude na hlavní scéně připravena řada vystoupení, která budou trvat až do pozdních nočních hodin.

Program na hlavní scéně bude vysoce kvalitní a rozmanitý, aby oslovil široké spektrum diváků. Zahrají si zde jak etablovaní hudebníci s bohatými hudebními kariérami, tak i mladí talenti, kteří představují naději budoucnosti.

Diváci se mohou těšit na pestrý program, který zahrnuje jak koncerty, tak i hudební festivaly. Na hlavní scéně vystoupí nejen jednotliví interpreti, ale také celé hudební skupiny a orchestry. Každý večer bude přinesen jedinečný hudební zážitek, který si diváci budou pamatovat ještě dlouho po skončení akce.

Hlavní scéna

Hlavní scéna

Hlavní scéna je hlavním centrem akce. Nachází se uprostřed arény a je místem, kde se konají hlavní koncerty a vystoupení. Scéna je vybavena moderním zvukovým a osvětlovacím systémem, který umožňuje perfektní zážitek z koncertů.

Obyčejně se na hlavní scéně konají večerní koncerty, kdy se aréna zaplní tisíci diváky. Před samotným začátkem vystoupení se na scéně mohou objevit různé předskupiny, které zahřívají atmosféru a připravují diváky na hlavní akt.

Kromě hudby se na hlavní scéně mohou konat také různé projekce, taneční show a další zajímavé akce. Hlavní scéna je nejživějším místem na celé akci a nabízí něco pro každého návštěvníka.

Interiér

Divácká zóna

Bar a občerstvení

Přijďte navštívit arénu Trvalky o2 a zažijte nezapomenutelnou atmosféru a pohodlí interiéru, který je ideální pro sledování živých představení a koncertů.

Xtrm

Na festivalu O2 Aréna je také nezbytná část nazvaná Xtrm, která je určena pro ty nejodvážnější a adrenalinové zážitky. Xtrm je místem, kde se nachází extrémní atrakce a sportovní aktivity.

Jedna z hlavních atrakcí v rámci Xtrm je bungee jumping, což je skok do hloubky s gumovým lanem. Tento sport je oblíbený mezi dobrodruhy a odvážlivci, kteří hledají ten správný adrenalinový zážitek.

Další atrakcí na Xtrm je lanový park, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet různé lanové překážky a závěsné mosty. Tento park je ideální pro trénink fyzické kondice a zlepšení rovnováhy.

Pro milovníky vodního sportu je na Xtrm k dispozici rafting, který je zábavným způsobem prozkoumávání peřejí a proudících řek. Tato aktivita je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Pro ty, kteří mají rádi výšky, je na Xtrm k dispozici také let balónem, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Tato romantická aktivita je ideální pro ty, kteří chtějí zažít úplně jiný pohled na svět.

Celkově je Xtrm na festivalu O2 Aréna nezbytnou součástí pro všechny, kteří hledají adrenalinové zážitky a nové výzvy. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo profesionálem, Xtrm vám přináší dobrodružství a vzrušení.

Naživo

V rámci festivalu o2 aréna budou diváci mít možnost vidět své oblíbené umělce a kapely naživo. Hlavní scéna festivalu nabídne velké množství koncertů, které vás nadchnou. Celý program je plný energie a vášně pro hudbu.

Kapely

Atmosféra

Atmosféra

Datum Čas Kapela
1. července 2022 19:00 Rolling Stones
2. července 2022 20:30 Queen
3. července 2022 18:45 AC/DC

Zajistěte si vstupenky na festival a přijďte si užít nezapomenutelný hudební zážitek naživo!